Buitis.lt

Skip to Main Content »

Search Site
Sveiki atvykę į Buitis.lt parduotuvę!

Category Navigation:

Apie Buitis.lt parduotuvę

UAB "Buitis Trade"- tai įmonė, vykdanti įvairios buities technikos mažmeninę prekybą. Keičiantis tradiciniams pirkėjų įpročiams, tobulėjant technologijoms bei stengiantis neatsilikti nuo besikeičiančių rinkos tendencijų, mūsų firma greta buitinės technikos parduotuvės Vilniaus mieste, nuo šiol atveria naują nišą esamiems ir būsimiems klientams - galimybę pirkti ir išsirinkti prekes internete.

Mūsų kolektyvas suburtas iš patyrusių ir kvalifikuotų žmonių, dirbančių buitinės technikos prekybos sferoje virš 15 metų. Per daugelį metų sukaupta patirtimi galime pasidalinti ir su Jumis. Mes visada pasiūlysime optimalų variantą, patarsime ir rasime priimtiniausią sprendimą bet kurioje situacijoje.

Mūsų internetinė parduotuvė Buitis.lt skiriasi nuo kitų, nes beveik visas prekes turime savo parduotuvėse arba sandėliuose. Į esančias prekes galite ateiti pasižiūrėti gyvai. Kartais neužtenka pamatyti prekės pavadinimą ar charakteristikas, iškyla klausimų dėl praktinio buities prietaiso funkcijų panaudojimo ir pan. Mūsų pardavėjai visada pasiruošę atsakyti į Jums iškilusius klausimus. Jeigu reikia, mūsų transportas įsigytas prekes Jums pristatys tiesiai į namus. Jeigu prekė yra parduotuvėje, užsakymas gali būti vykdomas tą pačią dieną. Yra galimybė atsiimti prekę tiesiai iš mūsų parduotuvės. Taip ir pigiau, ir greičiau.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite mažesnį prekių asortimentą nei kitose buities technikos parduotuvėse. Prekių asortimentą atrenkame atsižvelgdami į prekių kokybę ir siūlome tik vertus dėmesio pasiūlymus. Jeigu prekės nėra, galime ją be vargo užsakyti. Užsakymai įvykdomi ir pristatomi per 1-3 darbo dienas.

Mūsų misija – perkant prekę klientui suteikti patį profesionaliausią ir greičiausią aptarnavimą, siekiant, kad prekės įsigijimas Jums taptų malonia pramoga, o išsirinktos prekės ilgai ir naudingai tarnautų Jūsų buityje.

Mūsų vizija – tapti patikimiausia ir profesionaliausia įmontuojamos buitinės technikos parduotuve visoje Lietuvoje.
 

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias.

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui.