Buitis.lt

Skip to Main Content »

Search Site
Sveiki atvykę į Buitis.lt parduotuvę!

Category Navigation:

BLANCO plautuvės ir maišytuvai (yra ekspozicijoje)

BLANCO – didžiausias virtuvės plautuvių gamintojas Vokietijoje, pagaminantis daugiausiai akmens masės plautuvių pasaulyje. Kompanijos vardas siejamas su aukščiausios kokybės vokiškomis plautuvėmis, maišytuvais, atliekų rūšiavimo sistemomis bei virtuvės aksesuarais, kurie savo kaina sėkmingai konkuruoja mūsų rinkoje.

Gausybę inovacijų ir dizaino apdovanojimų pelniusi kompanija BLANCO siūlo rinktis iš itin plataus asortimento – nuo įprastų klasikinių plautuvių iki aukščiausios klasės rankų darbo gaminių. Mes savo ruožtu siūlome galimybę rinktis visą virtuvės plautuvės sistemą vienoje vietoje.

BLANCO katalogas

Atsisiųsti Blanco 2024 m. katalogą

Daugiau informacijos apie gaminius rasite oficialiame BLANCO puslapyjeBLANCO plautuvių/maišytuvų atsarginės dalys/priedai pagal kodą (pvz. 518521)Vartotojai vertina BLANCO:
•Nepriekaištingą kokybę iki mažiausios smulkmenos
•Aukščiausios klasės funkcionalumą
•Lengvą priežiūrą
•Puikų dizainą

Populiariausius BLANCO plautuvių ir maišytuvų modelius rasite Buitis.lt parduotuvės ekspozicijoje.

Akmens masės plautuvės

BLANCO – akmens masės plautuvių lyderis, siūlantis itin platų modelių, dydžių ir spalvų pasirinkimą.

BLANCO akmens masės Silgranit PuraDur II sudėtyje yra 80 proc. kvarco smėlio, likusią dalį sudaro rišamoji medžiaga akrilas, silikonas, teflonas, keramikos mikro dalelės ir spalvos pigmentai. Tokia unikali Silgranit sudėtis lemia didžiausią galimą plautuvių atsparumą smūgiams, įbrėžimams, rūgštims, dėmėms ir karščiui. Taip pat tokia sudėtis lemia itin lengvą Silgranit priežiūrą, palyginti su kitomis akmens masės plautuvėmis.

Dėka patentuotos higienos apsaugos formulės Higiene+Plus BLANCO plautuvių paviršius yra antibakterinis. Šis unikalus paviršius sumažina bakterijų dauginimąsi net iki 98 proc.

Keraminės plautuvės

BLANCO keraminės plautuvės skirtos norintiems natūralios ir prabangios medžiagos detalės savo virtuvėje.

Tai itin patvari keramika, sukurta specialiai naudojimui virtuvėje. Šiuolaikiniai gamybos metodai, specialios apdirbimo technologijos, dešimtmečiais kaupta patirtis bei patyrę gamybos meistrai užtikrina aukštą šių gaminių kokybę.

Keraminės plautuvės labai lengvai prižiūrimos dėl visiškai neporėto paviršiaus, atsparios karščiui, rūgštims, dėmėms, įbrėžimams. Keramikos išskirtinumas – sodrios spalvos, galimas matinis arba glazūruotas paviršius.

Nerūdijančio plieno plautuvės

BLANCO asortimente rasite tiek paprasčiausių klasikinių ir nebrangių nerūdijančio plieno plautuvių, tiek aukščiausios klasės modernaus dizaino kūrinių.

Gamybai naudojamas tik itin kokybiškas nerūdijančio plieno lydinys 18/10 (DIN 1.4301), o kelios skirtingos gamybos technologijos lemia neribotas formų ir dizaino išgavimo galimybes. Nerūdijančio plieno plautuvės yra atsparios rūgštims ir dėmėms, neblunka, yra lengvai prižiūrimos ir higieniškos, t.y. tinka sąlyčiui su maistu.

BLANCO SteelArt linija – tai išskirtinės rankų darbo plautuvės ir pagal individualius užsakymus gaminami stalviršiai. Mūsų asortimente yra tokios plautuvės, kaip Zerox, Claron ir Flow, skirtos ieškantiems stilingo ir estetiško išskirtinumo.

Spalvos

BLANCO CombiColour – spalvotų plautuvių eksperto koncepcija. Kompanija skiria itin daug dėmesio spalvų gamai. Jos kuriamos atsižvelgiant į perspektyvą ir virtuvės dizaino tendencijas, tačiau nesivadovaujama trumpalaikėmis mados bangomis.

BLANCO Silgranit spalvos:

BLANCO keramikos spalvos:

•aiški paletė, lengva išsirinkti;
•elegantiškos, laikui ir madai nepavaldžios spalvos;
•spalvotų maišytuvų spalvos atitinka Silgranit ir keraminių plautuvių spalvas;
•lengvai derinamos prie stalviršio ir virtuvės spalvų.

Maišytuvai

BLANCO maišytuvai – vieni kokybiškiausių maišytuvų, šiuo metu siūlomų Europos rinkoje. Visi BLANCO maišytuvai atitinka aukščiausius Vokietijos higienos reikalavimus, yra nuodugniai tikrinami ir sertifikuojami, kad būtų maksimaliai saugūs sveikatos atžvilgiu.

•Nepriekaištinga kokybė ir patvarumas;
•Užtikrinta sveikatos apsauga;
•Itin platus asortimentas;
•Skirtingi paviršiaus apdirbimo variantai;
•Spalvotų maišytuvų spalvos atitinkančios Silgranit ir keramikos plautuvių spalvas;
•Patentuotos keraminės maišytuvų vidaus šerdys;
•Patentuotas vidaus srauto reguliatorius, sumažinantis kalkių apnašas.

Atliekų rūšiavimo sistemos ir priedai

BLANCO koncepcija – funkcionali plautuvės sistema, kai efektyviai išnaudojama plautuvės spintelės zona ir sukuriama erdvė patogiam maisto ruošimui ir tvarkai. Sistema susideda iš plautuvės, maišytuvo, priedų ir pritaikytos atliekų rūšiavimo sistemos.

BLANCO atliekų rūšiavimo sistemos: funkcionalus dizainas, optimaliai išnaudojama vieta po plautuve ir lengvas valymas. Šios sistemos yra stabilios, patogios, lengvai montuojamos. Kompaktiška konstrukcija ir funkcionalios detalės leidžia sukurti itin praktišką atliekų rūšiavimo ir daiktų laikymo sistemą.

Siūlomas platus specialiai kiekvienai plautuvei pritaikytų priedų asortimentas:
• muilo dozatoriai;
• įvairios pjaustymo lentelės;
• kiaurasamčiai, indų džiovinimo krepšiai, padėklai ir kt.

 

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias.

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui.