Buitis.lt

Skip to Main Content »

Search Site
Sveiki atvykę į Buitis.lt parduotuvę!

Category Navigation:

Prekių grąžinimo sąlygos

Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami mums apie tai raštu (el. paštu: [email protected] arba registruotu laišku skirtu UAB "Buitis Trade" adresu: S. Žukausko g. 49, Vilnius, Lietuva per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos (jei prekė buvo pirkta internetu).

Rekomenduojame prieš grąžinant prekes sutarti su Buitis.lt atsakingu darbuotoju el. paštu: [email protected] arba telefonu: 8 612 73060.

Grąžinamos prekės turi atitikti nurodytus reikalavimus:

* Šiuo simboliu pažymėti punktai negalioja gražinant nekokybišką prekę.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, tokioje kokioje gavote iš pardavėjo;
Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
* Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (švari, nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kiti originaliai komplektacijai būdingi priedai);
Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (originalų pirkimo kvitą ar sąskaitą faktūrą), garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);
* Grąžinant prekes, kurios yra naudojamos kūno higienai, maisto ruošimui, namų ruošai prekės negali būti nei karto naudotos;
Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota, rekomenduojama supakuoti į tą patį įpakavimą, kokiame gavote iš pardavėjo;
Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti į parduotuvę S. Žukausko g. 49, Vilnius;
Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą iki mūsų parduotuvės adresu S. Žukausko g. 49, Vilnius.

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą. Prašymo šablono formą galime atsiųsti į Jūsų el. paštą Jums paprašius, arba užpildyti mūsų parduotuvėje adresu S. Žukausko g. 49, Vilnius. Taip pat būtina pateikti asmens dokumentą.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 darbo dienų po to, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

Į grąžintinų prekių ar paslaugų sąrašą nėra įtraukiamos:

- Pristatymo, diegimo, prijungimo, nuomos ir kitos paslaugos.
- Pagal individualų kliento poreikį pagaminta ar užsakyta prekė.

Netinkamos kokybės prekės

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, Buitis.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217"

Grąžinant prietaisą dėl netinkamos jo kokybės yra būtina pažyma iš garantinio aptarnavimo centro. T.y. norint grąžinti tokį prietaisą iš pradžių būtina kreiptis į garantinio aptarnavimo centrą, kurio kontaktai nurodyti ant garantijos kortelės. Servisui patvirtinus, kad prietaisas netinkamos kokybės, serviso išduotą pažymą reikia pateikti pardavėjui kartu su prietaisu.

Ginčų sprendimas. EGS ginčų sprendimo platforma

Prašymą/skundą dėl Buitis.lt internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. [email protected], tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje.  

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias.

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui.