Buitis.lt

Skip to Main Content »

Search Site
Sveiki atvykę į Buitis.lt parduotuvę!

Category Navigation:

D.U.K.

Ar galiu ateiti pasižiūrėti į norimas pirkti prekes?

Taip, daugelį prekių turime savo parduotuvės esančios S. Žukausko g. 49, Vilniuje (Šiaurės miestelyje) ekspozicijoje. Įėjimas iš P. Lukšio gatvės, šalia rusų knygyno „Homo sapiens“.
Prekės esančios parduotuvės ekspozicijoje pažymėtos žalios spalvos apskritimu - .

Ar galiu pasikonsultuoti apie parduotuvėje esančias prekes?

Taip, maloniai kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę, kur Jums suteiksime išsamias konsultacijas apie visas Jus dominančias prekes. Jei tokios galimybės neturite, stengsimės padėti bendraujant telefonu arba el. paštu.

Kaip greitai pristatote įsigytas prekes?

Jei prekė yra sandėlyje, įsigytos prekės pristatomos pirkėjui per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Jei prekės nėra sandėlyje, mūsų pardavimų vadybininkai susisieks su Jumis po užsakymo pateikimo ir suderins tikslų pristatymo terminą. Jei gyvenate Vilniuje, užsakymas gali būti įvykdytas tą pačią dieną.

Kokių duomenų reikia pildant prekių užsakymo formą?

Jums reikės įvesti savo vardą, pavardę, kontaktinį telefoną ir el. pašto adresą, taip pat prekės pristatymo adresą. Šie duomenys reikalingi prekės siuntimui Lietuvoje su kurjerių tarnybą.

Kiek man kainuos prekės pristatymas?

1) Standartinis prekių pristatymas be krovos darbų +19 €.
Prekėms pažymėtoms - pristatymas nemokamas.

2) Prekių pritatymas su krovos darbais. Viso +49 €. Visos nupirktos prekės bus pristatytos ir užneštos 2 žmonių iki reikiamos vietos. (Rekomenduojame prekėms virš 25 kg).

Ar galima pačiam pasiimti įsigytas prekes?

Taip, visas prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėje S. Žukausko g. 49, Vilnius. Tai nieko nekainuoja. Jei reikia, prekes padėsime pakrauti į Jūsų transporto priemonę.

Kaip aš galiu sumokėti už prekes?

Už „Buitis.lt“ parduotuvėje įsigytas prekes Jūs galite atsiskaityti bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais gavus prekę (Vilniaus mieste, kitur – atskiru sutarimu). Pinigus galite pervesti į AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“ arba AB „LUMINOR“ pateiktas įmonės banko sąskaitas.

Koks jūsų parduotuvės darbo laikas?

Mūsų parduotuvės darbo laikas: I-V: 10-19 val. VI: 10-15 val. VII: nedirbame. Užsakymai internetu priimami 24 valandas per dieną/7 dienas per savaitę.

Ar teikiate lizingo paslaugas?

Taip, lizingo sutartys sudaromos mūsų parduotuvėje S. Žukausko g. 49, Vilnius. Sudarant lizingo sutartį reikalingas Pasas arba Asmens tapatybės kortelė. Dirbame su „SB lizingas“.

Kaip sužinoti, ar mano užsakymas priimtas, vykdomas?

Informaciją apie užsakymo informacijos patvirtinimą gausite automatiškai į užsakymo metu nurodytą savo el. paštą. Gavę užsakymą mūsų pardavimų vadybininkai susisieks su Jumis suderinti tikslų prekės pristatymo terminą ir apmokėjimo detales.

Ar galiu nupirkti prekę artimam žmogui?

Taip, Jūs neprivalote būti prekės gavėjas. Jei dovanojate ar šiaip perkate prekę artimam asmeniui, užsakymo metu galite nurodyti kitą adresą, kur ir bus pristatytos prekės.

Noriu nebereikalingą prietaisą išmesti, tačiau nežinau, kurioje specialioje vietoje tai padaryti, nes nenoriu teršti aplinkos. Ar galite padėti?

Reiktų paskambinti ir užsiregistruoti trumpuoju įmonės UAB „EMP recycling“ numeriu 1806. Sena ir neveikianti technika išvežama nemokamai. Jūsų užsakymą priims EMP klientų administratorius, kuris iš karto užregistruos užsakymą, kitu laiku galėsite palikti žinutę. Šiuo metu išvežimo paslauga teikiama tik Vilniaus ir Kauno regionuose.

Ar prekių kainos nurodytos su PVM ar išrašomos PVM sąskaitos faktūros?

Taip, visos kainos nurodytos su PVM. PVM sąskaitos faktūros išrašomos visiems asmenims (tik pirkimo dieną).

Ar galima užsisakyti prekes telefonu, el. paštu arba atvykus į parduotuvę?

Taip.

Ar įvesti asmeninius duomenis saugu?

Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje buitis.lt užtikrina saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras COMODO CA Limited. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir buitis.lt serverio, yra šifruojama.

 

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias.

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui.